Silniki do VW NEW BEETLE

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 19 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.4
2001.11
2010.09
1390
BCA
75
(55)
Hatchback
VW NEW BEETLE kabriolet (1Y7) 1.4
2003.01
2010.09
1390
BCA
75
(55)
kabriolet
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.6
1999.10
2000.09
1595
AWH
100
(74)
Hatchback
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.6
2000.06
2010.09
1595
AYD BFS
102
(75)
Hatchback
VW NEW BEETLE kabriolet (1Y7) 1.6
2003.01
2010.09
1595
BFS
102
(75)
kabriolet
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.8 T
2001.11
2005.06
1781
AWP BNU
180
(132)
Hatchback
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.8 T
1999.10
2010.09
1781
AGU APH AVC AWU AWV BKF
150
(110)
Hatchback
VW NEW BEETLE kabriolet (1Y7) 1.8 T
2003.01
2010.09
1781
AWU AWV BKF
150
(110)
kabriolet
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.9 TDI
1998.01
2004.06
1896
ALH
90
(66)
Hatchback
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.9 TDI
2001.02
2010.09
1896
ATD AXR BEW
101
(74)
Hatchback
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.9 TDI
2005.07
2010.09
1896
BSW
105
(77)
Hatchback
VW NEW BEETLE kabriolet (1Y7) 1.9 TDI
2005.07
2010.09
1896
BSW
105
(77)
kabriolet
VW NEW BEETLE kabriolet (1Y7) 1.9 TDI
2003.06
2005.07
1896
AXR
100
(74)
kabriolet
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 2.0
1998.01
2010.09
1984
AEG APK AQY AVH AZG AZJ BEJ BER BEV BHP CBPA
115
(85)
Hatchback
VW NEW BEETLE kabriolet (1Y7) 2.0
2002.09
2010.10
1984
AZJ BDC BEV BGD
115
(85)
kabriolet
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 2.3 V5
2000.10
2010.09
2324
AQN
170
(125)
Hatchback
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 2.5
2005.07
2010.09
2480
BPR BPS
150
(110)
Hatchback
VW NEW BEETLE kabriolet (1Y7) 2.5
2005.07
2010.09
2480
BPR BPS
150
(110)
kabriolet
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 3.2 RSI 4motion (1C9)
2000.04
2001.05
3188
AXJ
224
(165)
Hatchback
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Vw New beetle

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.26 
zł
53.65
43.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

FEBI
Korek spustowy oleju FE15374

Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 30 22
Rozmiar klucza [mm] 19
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
7.54 
zł
7.16
5.82 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l

5W30 5l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
200.91 
zł
176.60
143.58 zł
(35.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

INA
Popychacz zaworu 420 0209 10

Średnica [mm] 35
Wysokość [mm] 26
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
57.31 
zł
49.85
40.53 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELRING
Korek spustowy oleju EL567640

Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 29.5
Rozmiar klucza [mm] 19
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
13.11 
zł
12.46
10.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 1l Quartz INEO

5W30 1l

API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
65.89 
zł
61.94
50.36 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FEBI
Śruba regulacyjna luzu zaworowego FE100729

Długość [mm] 54
Wymiar gwintu [mm] M6
Skok gwintu [mm] 1
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
11.40 
zł
10.84
8.81 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Śruba pokrywy stopki korbowodu EL039000

Długość [mm] 44
Wymiar gwintu [mm] M8
Skok gwintu [mm] 1
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
20.22 
zł
19.21
15.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: VW NEW BEETLE – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: VW NEW BEETLE” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: VW NEW BEETLE, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie VW NEW BEETLE bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie VW NEW BEETLE wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta VW NEW BEETLE.

Jak dbać o silnik w aucie VW NEW BEETLE, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie VW NEW BEETLE, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: VW NEW BEETLE – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie VW NEW BEETLE? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta VW NEW BEETLE już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.